Telefon
WhatsApp

Kızılay Dershane | En İyi Kızılay Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay Dershane | En İyi Kızılay Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay Dershane | En İyi Kızılay Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

 

Anne ve babalar çocukları belirli bir yaşa geldikten sonra farklı kaygılar hissetmeye başlar. Bu kaygılar çocuklarının gelecek yaşamlarında başarılı olup olamayacakları ilgilidir. Herkesin hissettiği bu kaygıları yakından tanıyoruz. Velilerimizin gözlerinde gördüğümüz bu kaygıları, gurur dolu bakışlara çevirmek misyonlarımız arasındadır. Uzman eğitim kadromuz ile beklentilerin farkındayız. Beklentileri gerçeğe dönüştürme konusunda hız kesmeden çalışıyoruz. Gerek eğitmenlerimiz, gerekse eğitim verilecek ortamın uygunluğu gibi tüm detaylara verdiğimiz özen bizim başarı merdivenlerimizin basamaklarını oluşturuyor.

 

 Neden Biz?

 

 Günümüzde dershanelerin yaygınlaşması ile birlikte pek çok alternatif olduğunun bilincindeyiz. Öncelikle daha önce dershanemizde eğitim görmüş öğrencilerimizin yakınları tarafından tekrar tekrar tercih ediliyoruz. Bu sadakat yakalamış olduğumuz başarıların ardından gelmekle birlikte en büyük motivasyon kaynağımızdır. Biz eğitimi bir ticaret olarak görmüyoruz. Öğrencilerimiz birer bireydir. Öğrenciyi müşteri olarak gören anlayışı benimsemeyip, onları yarınlara hazırlama konusunda adımlar atıyoruz. Bu adımlar bizi doğru yoldan ayırmadan. titizlikle öğrencilerimizin hayatlarına dokunmamıza itiyor. Öğrencilerimizi yakından tanıyarak, öğrenme yöntemlerine uygun teknikler kullanıyoruz. Her insanın öğrenme kriterleri vardır. Bu durumu öğrencinin lehine çevirecek özel yöntemlerimiz ile öğrenmeyi öğretiyoruz. Pek çok dershane her şeyi ya da çoğu şeyi öğreteceği konusunda vaatlerde bulunur. Bu durum kısa vadede velilerin hoşuna gitse de uzun vadede faydasız olduğu fark edilir.

 

 Biz öğrenmenin hayat boyu devam ettiğine inanan bir kurumuz. Bu nedenle hayatlarına dokunduğumuzu düşündüğümüz öğrencilerimize verdiğimiz derslerden daha önce öğretemediklerimizi nasıl öğrenecekleri konusunda danışmanlık yaparız. Bu hayat boyu öğrenme süreci içerisinde velilerimiz farkında olmadan çocuklarına bilgiye ulaşmanın kıymetini sunmuş olurlar. Biz Ankara dershane sıralamalarında bu nedenlerden dolayı ilk sıralarda yer almaktayız. Kızılay dershane sıralamalarında da yer alan yüksek memnuniyet oranlarımız bu değerlerin bir sonucudur.

 

 Başarıyı Biliyoruz

 

 Başarılı olması için dershaneye gönderilen çocuklar eğer iyi bir seçim yapılmamış ise başarılı olamaz. Elbette çocukların çalışmalarının bir karşılığı vardır. Veliler öğrencideki eksikliğe, bazen bilgilerin pekiştirilmesine bazen de o rekabet ortamını çocuğuna hissettirmek için dershaneye gönderir. Bu durumlar ışığında eğer kendisi başarısız olan bir kuruma çocuğunuzu başarılı olması için gönderirseniz bu durumun sonu başından bellidir. Ankara dershane arayışı içerisinde olup daha önce farklı dershanelerde aradığı başarıyı yakalayamayan pek çok öğrencimiz bulunmaktadır.

 

 Biz zamanın kıymetini bilen bir kurum olarak Kızılay dershane ve Ankara dershane arayışlarında bir danışman görevi de görerek memnuniyetle öğrenci ve velilerimizi yönlendiriyoruz. Eğitim kadrosu bakımından yetersiz olan, farklı branşlarda uzmanlaşmış eğitimcilerimizi başka dersleri de vermeleri konusunda yönlendirmiyoruz.

 

 Bizim öğrencilerimiz her dersi sadece o alana ait öğretmenlerinden alarak başarılı oluyor. Türkiye genelinde sağlanan başarılarımız maddiyat kaygısını ön planda tutmuyor olmamızın bir göstergesidir. Kızılay dershane fiyatları araştırıldığında da bu durum oldukça açık bir şekilde görülmektedir. Velilerimize gerek Kızılay gerekse Ankara dershane bünyesinde çözüm odaklı yaklaşarak eğitim bedelinden önce gelen kriterlerimiz olduğunu belirtmekteyiz.

 

 Büyük Reklamlar Yapmıyoruz

 

 Biz kurum olarak daha çok sadık bir öğrenci veli kitlesi ile çalışmaktayız. Kızılay dershane anlamında oldukça yoğun bir bölge olmasına rağmen pek çok velimiz ile başarıya ulaştırdığımız öğrencilerin kardeşlerine, kuzenlerine de eğitim vererek onları da başarıya taşıyan adımlara eşlik ediyoruz. Bu nedenle Seçkin Bireyler büyük bütçeler içeren radyo, bilboard, televizyon reklamları yapmaz. Biz bu masrafları öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda eğitim görmesi için, olanaklarımızı artırmak için donanımsal yazılımsal harcamalar yaparız.

 

 Misyon olarak sahiplendiğimiz bu anlayışlar ile iletişimde bulunduğumuz öğrencilerimiz hayatlarında ki önem sıralamasını daha rahat yapabilmektedir. Sadece sosyal bilim değil, hayatın da bir kısmını yaşayarak öğrencilerimize sunma gayreti içerisindeyiz. Analitik düşünen, sorunlarını akılcı çözümler ile çözebilen, medeni bireyler yetiştirme çabalarımız öğrencilerimizi otomatik olarak başarılı bireyler haline getirmektedir. Etkileşim içerisinde olduğumuz pek çok veliden bu geri dönüşleri alabilmek bizim için mutluluk vericidir.

 

 Elbette sadece bu değerlerle kalmıyor, sınavlara yönelik müfredat konularında yeni teknikler de kullanarak eğitimler veriyoruz. Bu eğitimciler genellikle basitten zora özel öğretme yöntemleri kullanarak, öğrenciyi bıktırmadan yapılmaktadır. Bu eğlenceli teknikler sayesinde ders çalışmaktan keyif alan öğrencilerimiz kendilerini yetiştirme anlamında yeterli olmaktadır. Zaten hayat hiç durmadan akan bir nehir gibidir ve öğrenme hiç bitmez. Bu nedenle asıl önemli olan öğrenmenin tadını alabilmektir, bizim kurum olarak iddiamız öğrenmeyi öğretmekten geçer.

 

Paylaş:

Etiketler: kızılay dershane, Kızılay dershane, kızılay kurs, ankara dershane