Telefon
WhatsApp

Sincan Dershane | En İyi Sincan Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Sincan Dershane | En İyi Sincan Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Sincan Dershane | En İyi Sincan Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

 

Ailelerin iyi bir gelecek beklentisi ile kapılarını çaldıkları dershane eğitimi oldukça önemlidir. Dershane okula ek olarak değerlendirildiğinde daha büyük avantaj sunan bir kurumdur. Sincan dershane bakımından oldukça zengin bir konumda yer alır. Bu durum fazlaca seçenek sunması bakımından avantaj gibi görünse de iyi seçeneklerin arasında yer alan ortalamanın altında kalabilecek kuruluşların da sektörden pay alması anlamını içerir aynı zamanda. Sadece Sincan değil Ankara dershane seçeneklerinde de aynı durum söz konusudur. Seçkin Bireyler dershaneleri bu açıdan bakıldığında karar vermeyi kolaylaştıracak oranda başarı oranına sahip ayrıcalıklı bir kuruluştur.

 

 Kendine Güvenen, Başaracağından Emin Öğrencilerimiz

 

 Seçkin Bireyler Dershanelerini ayrıcalıklı yapan öncelikle yorulmadan devam eden kaliteli eğitim verme anlayışıdır. Bu anlayış sayesinde pek çok gencimizi hayallerine kavuşturmuş olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz işimize sadece dershanecilik olarak bakmıyoruz. Yaklaşık on iki yıl süren bir emeğin sonrasında hak edilene kavuşturan bir köprü görevi görüyoruz. Elbette sadece üniversite için değil ilk ve orta öğretimde de hatırı sayılır başarılarımız ile öğrencilerimizin kendilerine güvenen bireyler olmasını sağlıyoruz.

 

 Sürekli yapılan denemeler ile öğrencilerimiz neyi bildiklerini ya da neyi bilmediklerini bilir. Bu nedenle bilmeleri gerekenleri öğrenerek girecekleri sınavlara tam anlamı ile hazırlanmış olurlar. Sincan dershane aramalarında bu nedenle en fazla tercih edilen dershane olarak Seçkin Bireyler olarak ismimizi görürsünüz. Bu ayrıcalık hayat boyu devam edecek olan çok elzem bir kararın verilmiş olmasından gelir. Eğitim yapımıza bu kadar fazla güvenmemizin nedeni geçmişte sağlanan başarılardır. Her geçen gün yenisi eklenen dereceye giren öğrenci sayımız ile bu haklı gururu velilerimiz ile paylaşıyoruz.

 

 Öğrencinin Yanında Olan Nadir Bir Eğitim Sistemimiz Var

 

 Dershanemizde öğrencilerimizin hayat boyu girecekleri tüm sınavlarda zamanı verimli kullanması öğretilmektedir. Öğrenciye sadece bilgi yüklemek yetmez. Öğrencilerimize verdiğimiz bilgileri nasıl kullanacakları, zamanlarını nasıl yönetecekleri konusunda da bilgiler veririz. Bu bilgiler hayat boyunca yollarına çıkan tüm karanlıkları aydınlatacak birer el feneri gibi yollarını aydınlatır. Biz Seçkin Bireyler dershaneleri olarak veli ve öğretmen gözetiminde bir sistemden çok öğrencinin de işin içine katıldığı, önemsendiği, önemsendiğinin hissettirildiği bir sistem için ortam yaratıyoruz. Bu durum çocuğun sorumluluklarını daha net anlamasını sağlıyor.

 

 Veli - öğretmen ikilisini karşısında değil yanında bulan çocuk kendisinden beklenenden daha fazlasını ortaya koymaya çalışıyor. Bu sistemle özellikle öğrencilerimizin hayatına artı değer katan bir anlayış yapısı ile öğrenci psikolojine olumlu katkılar yapıyoruz. Okul sürecine denk gelen dönem büyüme sürecini içerir. Biz süreci çatışma içerisinde geçirmektense uyum ve işbirliği içerisinde geçirmeyi tercih eden modern kurumlardan bir tanesiyiz. En iyi Sincan dershane sıralamaları içerisinde Seçkin Bireylerin sürekli zirvede olması bu nedenle tesadüf değildir.

 

 Online Değil Yüz Yüze Eğitim

 

 Aileler çoğunlukla dershane konusunda bilinçli olsa da kimi zaman dershaneyi gereksiz bulan kesimlerle de karşılaşmaktayız. Bu grup daha önce dershaneye gitmeden sınav başarısı elde etmiş olanlardan oluşabilir. Yalnız göz ardı edilen bir durum vardır ki artık eğitim sistem çok farklı bir boyuta evrilmiştir. Yıllar öncesinde verilen eğitimler ile şu an verilen ve gösterilmesi beklenen eğitim yapısı arasında fazlaca fark vardır. Öğrencilerin 30'ar kişilik sınıflarda aldıkları verim ile 15-20 kişilik sınıflardan oluşan dershaneden aldıkları verim bir olmayacaktır. Birebir eğitimin önemi burada bir kez daha göz önüne alınmalıdır. Uzaktan yapılan derslerden verim sağlanamadığı, öğrencilere bir ekran aracılığı ulaşmanın zorluğu artık istatistiksel bir gerçektir. Bu nedenle eğitimin birebir sınıf ortamında yapılması öğrencinin geleceğini istediği planda inşa edebilmesi için çok önemlidir. Biz Ankara dershane hizmetleri içerisinde oldukça yoğun talep alan bir kuruluşuz. Buna rağmen her öğrenciyle mümkün olduğu kadar yakın olabilmek için sınıf mevcutlarımızı daima uygun seviyelerde tutuyoruz.

 

 Dayatma, Bıktırma Yöntemleri İle Eğitim Olmaz, Biliyoruz

 

 Ankara öğrenci yoğunluğu yüksek olan bir şehirdir. Anne baba geneline bakıldığında eğitime çok önem verilir. Bu önem elbette çocuğunun iyi bir yere gelmesi niyeti ile bazen baskıya dönüşebilir. Bu baskı çocuğu okuldan, eğitimden soğutabilir ve çocuk farkında olmadan kendi geleceği ile restleşme durumuna gelebilir. Biz Ankara dershane seçimlerinde hatırı sayılır bir kurum olarak odağımıza öğrenciyi yerleştiriyoruz. Öğrenci mutlu değilse, öğrenmesine engel olan durumlar var ise kusursuz bir eğitim verildiğinde bile yeterli bir öğrenme gerçekleşemeyecektir. Bu tür durumlarda müdahale edebilmek adına bir nevi emanet olarak gördüğümüz öğrencilerimizi gerekli durumlarda rehberlik ederek öğrenmeye hazır hale getiriyoruz. Bunu yaparken diğer yandan eğitim sistemimiz ile ters düşecek katı, öğrenci psikolojisinden anlamayan, bilgisini uygun metotlar ile öğrencilerine aktaran kıymetli öğretmenler ile çalışıyoruz. Bu çoğu zaman atlanan, önemsenmeyen bir durum olarak görülse de biz yıllar boyunca yetiştirdiğimiz binlerce öğrenciden çok kıymetli çıkarımlar yapma şansına sahip olmuş şanslı bir dershaneyiz. Bu anlayış ile öğrencilerimizin de düşünme, değerlendirme yöntemlerine katkı yaparak sadece iş hayatlarında değil sosyal hayatlarında da seçkin bireyler olmasını sağlıyoruz.

 

 Zenginleştirilmiş Dersler, Ek Ders Ve Etütler

 

 Kurumumuzda okul sürecinde görülen derslere ek olarak eğitim verilmektedir. Etütler ile zenginleştirilen derslerimizin dışında öğrencilerimizin direkt olarak öğretmenlerimiz ile eksik kalan kısımları pekiştirme imkanı vardır. Öğrencilerimiz sürekli öğretmenleri ile diyalog içerisinde olduğundan dolayı akıllarına takılan her türlü soruyu ertelemeden cevaplandırabilirler. Araştırmalara göre ertelenen sorular daha sonra unutulduğundan ya da içerikte kayıplar yaşandığından tam bir öğrenme gerçekleşmez. Bu nedenle dershane bire bir eğitim açısından büyük bir şans unsurudur. Ankara dershane tercihleri içerisinde Seçkin Bireyler'in içerisinde yer alan öğrenciler ise sayılan avantajlardan dolayı kendilerini daha şanslı hissederler. Elbette bu tercih aynı zamanda velilerin de memnuniyet sebebidir. Üstelik Sincan dershane listesi içerisinde en makul ücret skalasında yer almasına rağmen bu kadar kaliteli eğitim verebilen bir eğitim kurumu ile işbirliği içerisinde bulunmak bir ayrıcalıktır.

 

 Kariyer Hedeflerine Yön Veren Rehberlik Hizmetlerimiz Bulunmaktadır

 

 Biz insan odaklı bir eğitim kurumuyuz. Veli ve öğrencilerimizin para kaygısından çok daha önde oldukları öğrenci ve velilerimiz tarafından bilinir. Sınav sonrasında ya da sınav öncesinde öğrencilerimizin hangi alana doğru yönlenecekler, kendileri tanımaları ve hayat boyu mutlu bir şekilde seçtikleri uygun mesleği yapmalarına ön ayak oluyoruz. Öğrencilerimiz kimi zaman seçmek istedikleri bir kaç meslek konusunda kararsız kalabiliyor. Bu kararsızlık sonrasında eğer yönlendirme yapılmaz ise yanlış tercihler yapabiliyorlar. Uzman rehberlik ekiplerimiz sınavı kazanmış bireylerin doğru tercihler yapmadıklarında bütün emeklerinin boşa gidebileceğini bilir. Bu nedenle duruma oldukça titiz bir yaklaşım içerisinde müdahale eder. İlk tercih ile ikinci tercih arasında bile oldukça büyük önem vardır. Bu nedenle kesinlikle bu işlemler rastgele yapılmaz.

 

 Aileler sadece bu nedenden dolayı bile çocuklarının iyi bir dershaneye gitmesini ister. Çünkü bu hedefe varmaya en yakın yerdir ve hata kabul etmez. Seçkin Bireyler olarak biz tüm bu sürecin A'dan Z'ye bütün detaylarını bilerek en iyiye yormadan, kararlı ama sakin adımlar ile hedefe götüren bir aileyiz. Ne yaptığını bilen deneyimli bir dershaneden çok daha fazlası olduğumuzu binlerce mutlu mezunumuzun yorumları ile görmeniz mümkündür.

 

Paylaş:

Etiketler: sincan dershane, ankara dershane, ankara üniversiteye hazırlık, sincan kurs, kızılay dershane