Kızılay Şubemiz

Kızılay Şubemiz

Kızılay Şubemiz

Seçkin Bireyler Kızılay şubemizde birebir özel eğitim imkanı sunulmaktadır. Bu eğitim modelinde; öğrencilerimiz eğitmenlerimiz ile birlikte yüz yüze veya online ortamda birebir iletişime geçerek alanları ve konuları ile ilgili her türlü sorularını sorabilecektir. Hem rehberlik anlayışı içerisinde hem de sonuç odaklı bu fırsat öğrencilerin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde eğitim almalarına katkı sağlar.

İkinci olarak; Covid-19 pandemisinden kaynaklı sorunları kurumlarımızda önlemek amacıyla Sağlık Bakanlığından onaylı ve Sağlık Bakanlığı tarafından tarafımıza iletilen emredici yükümlülükleri kurumlarımızda uygulamaktayız.

Üçüncü olarak; az kişili sınıflarda her öğrenciye daha çok odakla birlikte başarı katsayıları artırmayı hedefliyoruz. Sınıf başına düşen öğrenci ne kadar azalırsa verim ve etkililik o kadar artar ilkesi ile hareket ediyoruz.


Son olarak güleryüzlü ve iş disiplinine sahip personellerle yolumuza devam ediyoruz. Geniş alanda, işlek ve merkezi konumda, başarı odaklı eğitim kadromuzla siz değerli öğrencilerimize mutlu, ferah ve başarı dolu bir gelecek kurmanızda yardımcı oluyoruz.